Overige bestuursleden Open VLD Keerbergen

Overige bestuursleden Open VLD Keerbergen

Naast de Gemeenteraadsleden, leden van het vast bureau en bijzonder comité sociale dienst dragen onderstaande mensen ook hun steentje bij in het bestuur van Open VLD Keerbergen

Inge Van Belle

Voorzitter

https://www.keerbergen.be/imagecache/68926AA2A617E6A75B61F7C415DD0160/3782.jpg?maxwidth=263&maxheight=208

Hulstweg 3
3140 Keerbergen

 

GSM 0473 81 99 46

E-mail inge.van.belle@openvldkeerbergen.be

 

 

 

Tom  Stichelbaut

bestuurslid

Emiel Opdebeecklaan 29

GSM 0486 64 80 94

E-mail Tom.Stichelbaut@openvldKeerbergen.be

 

 

Jennifer Savoye

bestuurslid

Lindenstraat 2 bus 2

GSM 0473 45 14 46

E-mail Jennifer.Savoye@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Nick Michiels

bestuurslid

Achiel Cleynhenslaan 68

GSM 0496 75 82 27

E-mail Nick.Michiels@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Kate Vercaeren

bestuurslid

Wageman 16

GSM 0475 53 26 12

E-mail Kate.Vercaeren@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Pascale De Visscher

bestuurslid

Leeuwerikweg 35

GSM 0499 72 37 45

E-mail Pascale.DeVisscher@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Maurice Jacobs

bestuurslid

Lindenstraat 16

GSM 0495 12 62 75

E-mail Maurice.Jacobs@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Karine  Briessinck

bestuurslid

Haachtsebaan 27

GSM 0477 87 75 33

E-mail Karine.Briessinck@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Isabel Goutiere

bestuurslid

Tremelobaan 186

GSM 0496 12 11 36

E-mail Isabel.Goutiere@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Fabienne Beerens

bestuurslid

 

Grensstraat 91

GSM 0476 73 39 17

E-mail Fabienne.Beerens@openvldKeerbergen.be

 

Willem Van Leeuwen

bestuurslid

Mereldreef 52

GSM 0476 59 65 21

E-mail Willem.vanLeeuwen@openvldKeerbergen.be

 

 

 

Dirk Strubbe

bestuurslid

Vlieghavenlaan 31

GSM 0473 59 205 1

E-mail dirk.strubbe@openvldkeerbergen.be

 

 

 

(c) 2018 Open VLD Keerbergen - Dirk Strubbe